kurier poczta

Kurier poczta Szydłowiec

Mazowieckie

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat tworzymy na rynku usług kurierskich, odpowiadając swym klientom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam także 230 tys. klientów biznesowych oraz innych. Ofertę dostosowujemy na teraz do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy papier a wszystka przesyłka gabarytowa trafiały do klienta przez zapór i zazwyczaj na moment. Zobacz, co potrafimy stworzyć dla Ciebie!

Kurier poczta Skaryszew

W polskim serwisie możesz nadać krajowe oraz zagraniczne przesyłki kurierskie innych typów i gabarytów. Zrobisz obecne w porządek otwarty oraz bliski, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do celu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a jeszcze przeprowadzki również zagraniczne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Skaryszew

Kim jesteśmy?

Od lat już (dokładnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. A jesteśmy pięknem daleko niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług doradztwa w przewozie drogowym. Jest obecne gwarancja bezpieczeństwa oraz pewności na środowisku serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza wiedzę oraz sztuki z obszaru logistyki, które zajmuje nasz zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Użytkowników wchodziły do końca w najlepszy sposób. Wiemy te, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a jeszcze poufność danych, które są niezbędne do zrealizowania nadania i dostarczenia paczki.

Kurier poczta Skaryszew

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na ścianie KurierPaczka. pl są produkowane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wielkiej firmie, a swój serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki również zagraniczne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w obszaru ręki, bez wyjeżdżania z dachu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne rozmiary i gabaryty

Przesyłka kurierska toż nie tylko paczka, ale i list, dokumenty do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a jeszcze przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą musisz wysłać, wybierając najodpowiedniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Skaryszew

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz szkoląc się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla naszych Użytkowników mamy szereg udogodnień pomagających w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dostosować zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Każdy może sam wybrać opcje, które mu gwarantują, na ścianie internetowej, a gdy wolisz poprosić o poradę pracownika lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w kilka chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a jeszcze specjalne propozycje dla instytucji i dodatkowe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot wzięcia w czasu samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy czas, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd i czerpiący z serwisu PaczkaKurier mogą zyskać zwrot pobrania za swym pośrednictwem o wiele szybciej, nim przekroczy on bliską pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Skaryszew

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na moment. Jeśli nie wywiążemy się z obecnego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści idące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy wielki wachlarz doświadczonych i wiarygodnych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. I ale ze doświadczonych i wygodnych usług korzystamy, by podawać je znanym klientom!
Mamy poczucie, za którym występuje prawie ćwierć miliona klientów oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe oraz zagraniczne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy materiałów i przeprowadzki.
Zapewniamy eleganckie i mocne płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy ułatwienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie dostarczona na moment.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby pogodzić się do spraw swoich Klientów.

Kurier poczta Skaryszew

 

Zobacz również kurier poczta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *